Uit 't vuistje
Kleine barbecuegerechten, groots in beleving! Dat is fingerfood zoals het is bedoeld.
Om je vingers bij af te likken
Elke gelegenheid is perfect voor fingerfood! Van verjaardagen en bedrijfsborrels tot bruiloften en tuinfeesten – wij zorgen voor kleine gerechten met grote impact. Handzaam, verrassend en barstensvol smaak.
Ons fingerfood-concept is volledig aan te passen aan jouw wensen, stijl of thema. Van elegante amuselepels tot stoere streetfood-bites: wij creëren een uitgebalanceerde selectie die je gasten blijft verrassen.
En ja, wij komen naar je toe! Dat betekent: veur ons ’t vuur an en veur oe de zorgen uut! Denk aan een stijlvolle presentatie, geuren die je nieuwsgierig maken en smaken die je gasten niet snel vergeten. Alles vers en met passie bereid.






Compleet ontzorgd
Volop tijd om zorgeloos met elkaar te genieten.
Origineel concept
Unieke gerechten met knallende smaken.
Live cooking
We grillen en maken onze gerechten af op locatie.
Barbecuefingerfood
Ons fingerfoodconcept bestaat uit kleine gerechten, waarbij de barbecue op verschillende manieren wordt ingezet. We werken niet met een vast aanbod, maar laten ons graag van onze creatieve kant zien. Daardoor kunnen we het menu volledig aanpassen aan jouw wensen en/of thema.
Om een idee te krijgen van onze fingerfoodgerechten, vind je hieronder een greep uit onze eerdere ‘uit ’t vuistje’ menu’s. We hopen dat ’t water je alvast in de mond lup.
Vlees
-
Pulled pork / beef / chicken slider
Met coleslaw en ingelegde rode ui.
-
Gegrilde steak
Met een knapperige salade, smaakvolle dressing en ingelegd tafelzuur.
-
Briochetoast met gerookte pepereend
Met veldsla en afgetopt met een sinaasappelmayonaise.
Vis
-
Briochetoast met gerookte forel / paling
Met groene appel en kruidenkaviaar.
-
Maistortilla met gegrilde snoekbaars
Met veldsla en pico di gallo.
-
Gerookte zalm
In een bootje van romaanse sla, geserveerd met mangosalsa en een hint van vlierbloesem.
Groente
-
Bloemkool- of broccolispies
Met kruidige zure room, gerookte en gebrande amandelen.
-
Gegrilde knolselderij
Met pesto, zongedroogde tomaten en krokante stukjes guanciale (evt.).
-
Gerookte paddenstoelen
Romig, op een heerlijke plak zuurdesembrood.
Zoet
-
Crème anglaise van melkchocolade
Met gegrilde rode paprika, houtskoolmeringue, gerookt anijsschuim en knettersuiker.
-
Espresso-bourbon soes
Afgetopt met dulce de leche, bacon en gerookt zeezout.
-
Gegrilde perzik
Met gerookte vanillemascarpone, pistachenoten en lokale honing.
Met fingerfood he'j weinig nodig,
alleen mooie luu en goeie trek.

Praktische informatie
Ons fingerfoodconcept wordt op locatie bereid. Al onze gerechten zijn ‘uit ’t vuistje’ te eten, waardoor je geen borden en bestek nodig hebt. Let op: we leveren geen dranken.
- Vanaf 15 personen
- €25 tot €27,50 per persoon
- 2,5 - 3 uur live cooking - uurtarief €49,50 (incl. op-/afbouw)
- Reiskosten binnen Zwolle gratis, buiten Zwolle €0,40 p/km
Alle bedragen zijn inclusief btw.
* Bij partijen vanaf 25 personen zijn we genoodzaakt extra personeel in te schakelen. We hanteren dan een meerprijs op ons uurtarief.